Opublikowano: 2020-09-02

Muzeum Ziemi Braniewskiej

Z aktualności strony Znaczki Turystyczne.

27.08.2020
Jak już jesteśmy na północy kraju, to warto od razu zwrócić uwagę na inny, położony w okolicy obiekt, którym jest Muzeum Ziemi Braniewskiej oczywiście w Braniewie.

To nasza kolejna propozycja turystyczna dla Was i kolejne z miejsc na znaczkowej mapie Polski, którego nie możecie pominąć w swoich planach wycieczkowych. I nie będziemy tutaj pisali co zastaniecie na miejscu, podamy jedynie linki i krótką charakterystykę muzeum. Jednak aby poznać je w pełni musicie się tutaj wybrać i jesteśmy pewni, że tego nie pożałujecie.

A tymczasem cieszcie się wraz znami kolejnym znaczkiem, a ten do zdobycia będzie już wkrótce. Tradycyjnie na dotarcie i rozpakowanie paczki zostawiamy 2 dni, a jeśli już teraz jesteście w okolicach, to koniecznie zadzwońcie do muzeum i upewnijcie się, czy znaczek już trafił do sprzedaży. Do zobaczenia w Braniewie.

MUZEUM ZIEMI BRANIEWSKIEJ W BRANIEWIE No. 1002
Poproś o wycenę
Wiadomość wysłana. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.